Články

Dobrý den vážení přátelé,

rozhodla jsem se napsat článek o e-shopu www.dvaandele.cz, proč vlastně vznikl, jak se mu vedlo a jak je na tom v současné době, tedy v listopadu 2022.

Nápad přišel v roce 2020, kdy se e-shopům extrémně dařilo a ani nebyla jiná možnost nákupu. To mne poprvé napadlo, že by mne to bavilo: nakupovat zajímavé zboží a expedovat zásilky. Dělat radost nám a svým zákazníkům a nejen jim. Určitě je dost těch, kteří nakoupí zboží jako dárek a radost předají dále. Jenže já byla zanořena do své práce úřednice a měla pocit, že to beze mne padne ))))) Znáte to jistě někteří sami, že každá změna musí uzrát.

Čas kvapil dál a já si uvědomila, že trávit denně dvě hodiny v tramvaji a pracovat ve stresujícím prostředí má svá úskalí. Otázka tedy byla, co dál? Vrátila jsem se k nápadu otevřít e-shop. Otázka druhá zněla, s jakým zbožím?

Lea už také na sobě pracovala a v obchodech s kartami a vykuřovadly jsme byly schopné nechat půl výplaty ))))) bylo to tedy jasné, kudy se budeme ubírat.

Lea vybrala společnost u které máme e-shop. Jmenuje se Shoptet a poskytuje nám zázemí a platební bránu. Nemusíte se tedy bát, platit kartou. Ušetříte na dobírce, která od listopadu stojí u jednoho z našich dopravců 58 Kč ☹(((((

Druhý krok byl nákup zboží. Uchvátily mne obrazy malířky, která nám namalovala na zakázku tři Andělské obrazy a věřím, že jich do budoucna bude více. Škoda, že na fotografii nelze vystihnout jejich krásu a kouzlo. Stříbrné šperky s andělskou tématikou z českého velkoobchodu, kde jsme objednaly i krabičky pro romantické dámy.

A pak už to jelo samo, knihy, karty vykuřovadla. Andělské hodiny nám nabídla jejich malířka po naší výzvě na fb, že hledáme české výrobce výrobků s andělskou tématikou. Mimochodem tato výzva platí stále, pokud znáte šikovného výrobce originálních výrobků, dejte nám prosím o něm vědět.

Rády se s ním spojíme.

V srpnu jsem byla na dovolené s duchovní učitelkou, kterou určitě znáte v Orlických horách a seznámila se tam s distributorem českých sójových svíček.

Bylo to znamení, že se jede dál a vše je tak jak má být. Pokračování příště.

S přáním božího požehnání Markéta