Články

Dobrý den vážení přátelé,

rozhodla jsem se napsat článek o e-shopu www.dvaandele.cz, proč vlastně vznikl, jak se mu vedlo a jak je na tom v současné době, tedy v lednu 2024.

Nápad přišel v roce 2020, kdy se e-shopům extrémně dařilo a ani nebyla jiná možnost nákupu. To mne poprvé napadlo, že by mne to bavilo: nakupovat zajímavé zboží a expedovat zásilky. Dělat radost nám a svým zákazníkům a nejen jim. Určitě je dost těch, kteří nakoupí zboží jako dárek a radost předají dále. Jenže já byla zanořena do své práce úřednice a měla pocit, že to beze mne padne ))))) Znáte to jistě někteří sami, že každá změna musí uzrát.

Otázka tedy byla, co dál? Vrátila jsem se v roce 2022 k nápadu otevřít e-shop. Otázka druhá zněla, s jakým zbožím?

Lea už také na sobě pracovala a v obchodech s kartami a vykuřovadly jsme byly schopné nechat výplatu ))))) bylo to tedy jasné, kudy se budeme ubírat.

Lea vybrala společnost u které máme e-shop. Jmenuje se Shoptet a poskytuje nám zázemí a platební bránu. Nemusíte se tedy bát, platit kartou. Ušetříte na dobírce, která od listopadu stojí u jednoho z našich dopravců neuvěřitelných 58 Kč ☹(((((

Druhý krok byl nákup zboží. Uchvátily mne obrazy malířky, která nám namalovala na zakázku Andělské obrazy a věřím, že jich do budoucna bude více. A samy s Leou budeme přidávat i svoje obrazy. Škoda, že na fotografii nelze vystihnout jejich krásu a kouzlo. Stříbrné šperky s andělskou tématikou z českého velkoobchodu, kde jsme objednaly i krabičky pro romantické dámy. Od roku 2023 bereme do komisního prodeje autorské české výrobky. Například keramické náhrdelníky nebo autorskou keramiku. Za těmito výrobky jsou stovky hodin pokusů a postupného nabírání umu tyto výrobky vytvořit. 

A pak už to jelo samo, knihy, karty, vykuřovadla. Andělské hodiny nám nabídla jejich malířka po naší výzvě na fb, že hledáme české výrobce výrobků s andělskou tématikou. Mimochodem tato výzva platí stále, pokud znáte šikovného výrobce originálních výrobků, dejte nám prosím o něm vědět.

Rády se s ním spojíme. 

V roce 2023 přibylo devět nových vůní sójových svíček a několik nových kategorií. Růžová kosmetika, bazar knih, Výklad karet ve dvou variantách včetně dárkového poukazu, Koučování, náramky, keramické náhrdelníky a Karlovarská keramika. 

Na konci každého roku se bilancuje a můžeme konstatovat, že jsme se mnohému novému naučily a o mnohém se poučily. 

Přejeme vše dobré a věříme, že si u nás vyberete jak dárek pro sebe tak pro vaše blízké. 

Nashledanou

 

Zpět do obchodu