O nás

Jsme máma s dcerou 

I když má každá z nás za sebou jinou cestu a zkušenosti, obě máme touhu sdílet s vámi pomocí tohoto e-shopu produkty, které nám pomáhají a dělají nám radost.

Andělky, Andělské obrazy, Andělské hodiny, Andělské vykuřovací tyčinky, Aromalampy, Autorské výrobky jako jsou náhrdelníky a keramika, Kosmetika z Bulharské růže, Koučink, Šperky, Sójové svíčky, Vykládací karty včetně jejich výkladu. Pokud máte zájem o další produkty, nebo o větší množství, nebojte se nám napsat a domluvíme se na zakázce přímo pro Vás.

Jaké byly naše cesty:

Lea: "jsem na cestě osobního rozvoje od roku 2020 díky mamce a volání duše. Nejraději používám svíčky a vykuřovací směsi nejlépe v nějaké krásné pícce."

Markéta: "v roce 1990 jsem zažila na týden stav Nirvány a od té doby vím kam směřuji. Jsem knihomol, vykládám karty a  osobnímu rozvoji se věnuji 33 let."

Věříme, že zboží, které máme skladem a odesíláme do druhého dne, Vás jistě potěší.

Autorský výrobek jako například šperk z keramiky nebo samotná autorská keramika vychází z několika stovek pokusů o dokonalý výrobek, několika tisíců hodin učení se nové dovednosti. Rády na našem e-shopu přivítáme české tvůrce a dáme prostor pro podporu drobného podnikání v České Republice. 

Více se dozvíte v článcích a na sociálních sítích.

Andělé nám jsou ku pomoci a věříme, že nás stráží ve dne v noci. 

 

 

 

Zpět do obchodu