Krásné Vánoce 2023

Všem našim příznivcům přejeme krásný adventní čas a krásné Vánoční svátky 2023. 

V letošním roce jsme vyhrály na setkání e-shopařů video s rozpohybovaným logem, které můžete vidět na naší facebookové stránce Dva andělé. 

Na e-shop nám přibylo nové zboží a kategorie. Například Růžová kosmetika obsahující vzácný růžový olej, originální keramika, šperky dostaly ještě osm podkategorií, aby bylo přehlednější, co je v náramcích a co v náhrdelnících, které jsou většinou ruční práce z keramiky.

Navštívily jsme několik setkání podnikatelů a seznámily se s novými českými výrobci a výtvarníky a věříme, že se seznámíme v dalších letech s dalšími a na našem e-shopu přibydou další originální kousky.

Neváhejte nám napsat pokud znáte nějakého výrobce anebo nám napište do e-mailu obchod@dvaandele.cz , jaké zboží Vám na e-shopu Dvaandele.cz chybí. Jsme otevřeny novým nápadům. Nejsme e-shop, který razí tvrdý byznys, ale pokud se nám podaří poctivou prací rozšířit o nás povědomí, budeme jenom rády.

Letos přibylo devět nových vůní sójových svíček a v prodejích vede Levandulová. Pokud máte rádi sladké, tak pro Vás máme dokonce Sladkou levanduli a další omamné vůně. Někomu nevyhovuje praskající dřevěný knot a pro tyto zákazníky máme svíčku s vůní Skořice s dvěma bavlněnými knoty. Můžeme po předchozí domluvě dodat i jiné druhy a varianty. 

Novinkou jsou výhodné sady svíček po více kusech, které se dají zkombinovat dle Vašeho přání. 

Ke konci roku se bilancuje a tak mi dovolte konstatovat, že rok 2023 byl velmi poučný a rozvojový a věřím, že dárky od nás budou nadále přinášet radost svým majitelům.

Markéta a Lea

Zpět do obchodu